Bilder för 2123097. HÄNGE, Dubbelvävd, 1900-tal. | Auktion, Konst, Matta
Äkta matta Afghan
Mattor - Auctionet
Pin på Mattor
Karlssons Auktioner - Nya objekt kommer ut på hemsidan till försäljning idag. Bla äkta mattor. www.karlssonsauktioner.se #karlssonsauktioner #direktförsäljning #antikt #allmoge #mattor #carpet #möbler #furniture #heminredning #tillsalu #auktionshus ...
Auktion
Auktion
MATTA, Isfahan, Signerad Esfahan Miko Karzaadeh, ca 239 x 157 cm. - Bukowskis
Betalade inte skatteskulden på 363 000 kronor – Polisen beslagtog 47 persiska mattor