Home

remettre Couper Skalk lisaaeg jalgpallis brouiller protéger ingénierie

BLOGI | Uskumatu mäng: Hispaania ja Horvaatia kõmmutasid kaheksa väravat ja  selgitasid võitja lisaajal - Delfi Sport
BLOGI | Uskumatu mäng: Hispaania ja Horvaatia kõmmutasid kaheksa väravat ja selgitasid võitja lisaajal - Delfi Sport

Viimasel hetkel mängu lisaajale viinud Portugal võitis pronksi | Jalgpall |  ERR
Viimasel hetkel mängu lisaajale viinud Portugal võitis pronksi | Jalgpall | ERR

LOE JÄRELE: Sappinen vedas Flora lisaajale, aga dramaatilises  penaltiseerias kaotati Omoniale - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
LOE JÄRELE: Sappinen vedas Flora lisaajale, aga dramaatilises penaltiseerias kaotati Omoniale - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Jalgpalli EMi blogi | Ukraina ja Rootsi mäng läks lisaajale

U-21 EM-il selgusid poolfinalistid, kolm veerandfinaali läksid lisaajale |  Jalgpall | ERR
U-21 EM-il selgusid poolfinalistid, kolm veerandfinaali läksid lisaajale | Jalgpall | ERR

Jalka CLUB - POOLA ILUS MÄNG PÕRUS LÖÖMATA VÄRAVAGA PORTUGAL ALISTAS  PENALTISEERIAS POOLA PORTUGAL - POOLA 1:1 PENALTID 5:4 Prantsusmaal  jätkuval jalgpalli EM-finaalturniiril alistas Portugal veerandfinaalis  Poola penaltitega 5:3, normaal- ja lisaaeg
Jalka CLUB - POOLA ILUS MÄNG PÕRUS LÖÖMATA VÄRAVAGA PORTUGAL ALISTAS PENALTISEERIAS POOLA PORTUGAL - POOLA 1:1 PENALTID 5:4 Prantsusmaal jätkuval jalgpalli EM-finaalturniiril alistas Portugal veerandfinaalis Poola penaltitega 5:3, normaal- ja lisaaeg

Holland alistas lisaaja väravast Rootsi ja jõudis esmakordselt MM-finaali |  Jalgpall | ERR
Holland alistas lisaaja väravast Rootsi ja jõudis esmakordselt MM-finaali | Jalgpall | ERR

Eesti jalgpallur lõi USA-s kuldse värava | Jalgpall | ERR

Jalgpalli EMi blogi | Šveits viigistas! On tunda lisaaja hõngu - Uudis.net

Jalgpalli EMi blogi | Ukraina alistas Rootsi lisaaja viimase minuti  väravast, Inglismaa seljatas Saksamaa
Jalgpalli EMi blogi | Ukraina alistas Rootsi lisaaja viimase minuti väravast, Inglismaa seljatas Saksamaa

Jalgpall – Vikipeedia

Ameerika jalgpall – Vikipeedia

Väikestelt karikavõistlustelt kaob lisaaeg - Uudised

Tipneri karikasarjas toimumata jäänud lisaaeg mängitakse tagantjärele -  Delfi Sport
Tipneri karikasarjas toimumata jäänud lisaaeg mängitakse tagantjärele - Delfi Sport

VIDEO | Iluvärav, lisaaeg ja üllatusvõitja! U-20 jalgpalli MM-finaal pakkus  kõike | Sport
VIDEO | Iluvärav, lisaaeg ja üllatusvõitja! U-20 jalgpalli MM-finaal pakkus kõike | Sport

Jalgpalli EMi otseblogi | Inglismaa ja Taani kohtumine läks lisaajale!

Jalka CLUB - SAKSAMAA - ITAALIA 1:1 PENALTID 6:5! SEE PENALTILAHING EI  OLNUD NÕRGANÄRVILISTELE Prantsusmaal toimuval jalgpalli EM-il alistas  Saksamaa veerandfinaalis Itaalia penaltitega 6:5, normaal- ja lisaaeg  lõppesid 1:1 (0:0). See oli
Jalka CLUB - SAKSAMAA - ITAALIA 1:1 PENALTID 6:5! SEE PENALTILAHING EI OLNUD NÕRGANÄRVILISTELE Prantsusmaal toimuval jalgpalli EM-il alistas Saksamaa veerandfinaalis Itaalia penaltitega 6:5, normaal- ja lisaaeg lõppesid 1:1 (0:0). See oli

Tšehhi jalgpallikoondis – Vikipeedia

VIDEO | Hispaania läks kiiresti juhtima, Shaqiri värav viis mängu lisaajale  | Jalgpalli EM | ERR
VIDEO | Hispaania läks kiiresti juhtima, Shaqiri värav viis mängu lisaajale | Jalgpalli EM | ERR

VIDEO | Operi ja Lehtmetsa lisaaja väravad lülitasid Premium liiga - Uudised

Lisaaja üleminutite värav kukutas Levadia Euroopa liigas konkurentsist |  Jalgpall | ERR
Lisaaja üleminutite värav kukutas Levadia Euroopa liigas konkurentsist | Jalgpall | ERR

Tipneri karikasarjas toimumata jäänud lisaaeg mängitakse tagantjärele |  Jalgpall | ERR
Tipneri karikasarjas toimumata jäänud lisaaeg mängitakse tagantjärele | Jalgpall | ERR